Přihlášky na 11-denní kurz vipasany v češtině od 20.12. 2024 - 31.12. 2024 budou přijímány od 7 října 2024. Obvyklý letní kurz v češtině v Dhama Palawa letos není.

Jak nejlépe koupíte knihu Umění žít

 

Nejlepší podmínky, za jakých knihu získáte v čr jsou:

kombinace zaslání jako cenný dopis Českou poštou za 89,- Kč a platba převodem zdarma.

Jakmile se vaše platba objeví na účtu, hned knihu odesíláme. Za tuto cenu dopravy můžeme poslat až 2 knihy v jednom obalu. U tří až čtyřech kusů je poštovné 96,- Kč kvůli váze zásilky nad 500 gramů.. Takže když budete vědět o někom, koho také potěší, nechte si jich poslat víc.

Nad 5 kusů už zásilku musíme poslat jako doporučený balík za 99,- Kč. Varianta je Balík do ruky za 129,- Kč. Ale u Balíku do ruky to pošta v poslední době nezvládá.

Dobírka zdraží dopravu až o 71,- Kč, ale pokud jste tak na internetu zvyklí nakupovat, samozřejmě to budeme respektovat.

Prodej na Slovensko:

Na Slovensku je cena knížky určená směnným kurzem ČNB - v době psaní článku  4,67 eura. Cena poštovného při zaslání jako cenné psaní je:

  • za jednu knížku váha do 250 g        169,- Kč 
  • za dvě knížky váha do 500 g            212,- Kč
  • za 3 - 4 knížky váha do 1000 g         313,- Kč
  • příplatek za dobírku     25,- Kč    

 Balík stojí do 1 kg 272,- Kč, do 2 kg do 363,-Kč. Cena dobírky je také 25,- Kč. Pro platbu v eurech převodem použijte IBAN, v Mbank se platba automaticky převede na české koruny.

Hradíte pouze náklady 

na dopravu a obalový materiál. Celý zisk z prodeje knihy jde na pořádání kurzů, kde se vipassanu můžete naučit.

Všechny aktivity kolem knihy vykonávají dobrovolníci zadarmo s přáním, aby knižka prospěla co nejvíce lidem. O její prodej se staráme podle pravidel praktikování vipassany, která zahrnují:

  • správnou řeč
  • správné jednání
  • správné živobytí

Znamená to zdržet se všech činů,slov a skutků, které ublížují druhým. Proto se nemusíte obávat, že by vám kniha nedošla.